Întrebare recomandată | alwaysStyles a întrebat:

Vreau sa ma ocup de voluntariat vara asta, ce as putea face?

12 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Unicef...undeva pe la Piata Romana i-am vazut parca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.

Esti fata? Ce stii sa faci? Si ce intelegi, mai exact, prin voluntariat?

| WarriorCat a răspuns:

Te oferi voluntara la un centru de batrani.

Răspuns utilizator avertizat
| senstein a răspuns:

Vii la mine laughing..am o gradina, faci treburi prin curte, cumparaturi.

| Claudes a răspuns:

Exista cursuri de voluntariat, inscrie-te la acestea.

| eXtremeAdy a răspuns:

Ar fi dragut sa faci voluntariat in categoria mediu de ex

| eXtremeAdy a răspuns:

Te poti ocupa de voluntariat in domeniul ecologiei, sau la un azil de batrani sau casa de copii ceva, te poti ocupa de voluntariat daca iti plac animalele la un adapost de animale sau sa faci voluntariat la crucea rosie.

| Frumystefy a răspuns:

Sa gasesti casa animalelor, sa te duci la un azil de batrani, centre de orfani si mai sunt alte lucruri care ar face multi oameni fericiti. Gamdeste-te nici nu stii cand apare o alta oportunitate.

| CLU a răspuns:

Ai putea fi voluntar la biblioteca
Ai putea fi voluntar la un club de make-up
Ai putea fi voluntar la piscina

| maka30rockkuky a răspuns:

Buna!
in primul rand sa iti placa un anumit domeniu ex :poti ajuta la casele de batrani,puscariasi, centre de orfani, mame batute, cei care sau drogat, sau la cantina saracilor.

| ruli123 a răspuns:

Depinde cati ani ai...eu am 13 ani si fac voluntariat la Atidorg si EuropeDirect happy