| MarinaRoxana a întrebat:

Vrei sa faci un copil fericit?
Zilele trecute am decis sa ma implic intr-o donatie catre o casa de copii din Bucuresti (nu m-am hotarat inca la care).Am adunat inca 2-3 prieteni binevoitori si am hotarat sa donam jucariile noastre si sa strangem si bani pentru cateva dulciuri.Insa nu e de ajuns. Avem nevoie de ajutorul oricarei persoane care vrea sa ajute indiferent ca e vorba de hainute,jucarii,alimente sau bani.

As vrea ca donatia sa aiba loc in perioada sarbatorilor de iarna, iar eu am sa ma duc personal la centru in speranta ca voi face o bucurie acelor copii macar de sarbatori.

Este cineva care poate sa ma ajute? Va multumesc!

1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

Nu vreauuuu huoooo! Rau de mine.