| valisasu a întrebat:

Vreti sa facem un club de sperieti adica slender,fantome,demoni, bloody mary, etc? aici o sa povestim o sa dau funda mai incolo la cel care mi-a placut cel mai mult bine apoi vom contiunua discutle

Răspuns Câştigător
| LaChatte a răspuns:

Cum sa nu! eu il aleg pe slender. am vazut multe filme si deja m-am obisnuit cu el, ca si cum am fi frati (si totusi, ne pricepem la terorizat oameni O.O). inainte, nu mai dormeam noaptea din cauza lui. acum, nu ma mai sperii de el pentru ca ma uitam pe youtube la multe filmulete in care era ceva mai vulnerabil la a fi doborat. de exemplu, ma uit la GTA SA slender man...

ciudat, nu?

| valisasu explică (pentru LaChatte):

TARE ESTI UN PREFERAT poate iti dau funda ma incolo pentru ca tu ma crezi eu l-am vazut pe fereastra in gradina

| valisasu explică (pentru LaChatte):

Multumesc mult ma crezi cum sa iti multumesc? nu funda inca.

| valisasu explică (pentru valisasu):

Pe slender