| Boss1big a întrebat:

Buna îmi place de un Baiat de la scoala nu stiu cum sa mă bag in seama cu el…, sugestii?

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Încearcă cerându-i un pix împrumut, sau întreabă-l daca a facut tema la materia x, apoi încet incet poți sa il intrebi diverse sa găsiți lucruri comune între voi, ce muzica ii place, ce ii place sa faca in timpul liber, chestii de genul pe măsură ce evoluează conversația, daca si el te simpatizează măcar puțin va rămâne pe fir in conversație cu tine si veți ajunge sa va cunoașteți mai bine

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

II intinzi mana, asa ca intre baieti, si-l intrebi daca nu vrea sa fie prietenul tau.
Intre copii de scoala generala se leaga rapid prieteniile.