| raul123raul1raulll a întrebat:

Bună! Aș vrea să mă ajutați cu câteva informații. Am de gând să organizez un eveniment public, intr-un spațiu de evenimente, aș vrea să îmi dați informații cum aș putea să rezerv spațiul acela, cum pot lua legătura cu niște sponsori.
Sau pașii pe care trebuie să îi parcurg ca să organizez.
Pentru cei care știți! Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Robertssdix a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai autorizatie pentru acel eveniment pubilc sau un acord ca poti face aceasta manifestare care nu are scop deranjarea sau obiectia unei eventuale incalcari de lege, apoi unde faci e floare la ureche vorbesti cu patronul,,

| raul123raul1raulll explică (pentru Robertssdix):

Îmi poți spune te rog de unde fac rost de acea autorizație?

| Robertssdix a răspuns (pentru raul123raul1raulll):

Păi sunt mai mulți implicați, depinde ce oferi tu acolo. băuturi alcoolice, pompieri, la primărie, dacă e doar un bufet să dezbați un anumit subiect nu cred ca ai nevoie de prea mult