| GabrielGL a întrebat:

Buna TPU, o mica nelamurirem capitalul monedei bitcoin e 392, 405, 955,362 actualizat azi 1 11. 2022 unde mai e trecut si B mare de la Bilions adica milioane, adica e trei sute nouazeci si doi de sute de milioane, nu miliarde NU?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inseamna 392 miliarde...

| GabrielGL explică (pentru Bula):

Mersi

| raMLesS a răspuns (pentru Bula):

Cum sa fie miliarde, sunt trei sute de sute laughing)

| GabrielGL explică (pentru raMLesS):

Vezi ca nu e rasul tau baga pe google Bilions si la traducere da miliarde, cred ca ai maxim 12 ani de asta nu gandesti cand scrii bravo

| raMLesS a răspuns (pentru GabrielGL):

Nu observi ironia din comentariul meu? Ai incercat si tu sa faci pe inteligentul, ai gresit persoana.

| GabrielGL explică (pentru raMLesS):

A imi cer scuze.trebuie sa le dam dreptate celor ce au ochi rosii... offf nu ne mai facem bine. Toți tarzan in spatele tastaturii...

| raMLesS a răspuns (pentru GabrielGL):

Tu singur esti ala dobitoc care a pus o intrebare la care si un copil de 8 ani stie raspunsul, deci mai bine taci, nu stii notiuni simple de matematica si nu stii cuvinte simple in engleza... auzi la el cica Bilions inseamna milioane... esti batut in cap baiatule.

| GabrielGL explică (pentru raMLesS):

Ai castigat ai un pedigri bilions in plus

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bilions inseamna in engleza miliarde