| cruceLaGatDunhillLaBot a întrebat:

Flirtatul sau sextingul intr-o relatie vi se pare inselat? Mie da, 100%
Voi ce parere aveti.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de natura relatiei!

| Nirvanaaa a răspuns:

Da. Se pune la categoria asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot așa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e înșelat și nici nu e musai să fie, nu doar înșelatul e ceva nociv care poate începe ușor să strice relația

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Da. 100%

Dece ai filtra cu altcineva dacă ești într-o relație cu el? Dece ai face mizeria aia de sexting dacă ești într-o relație cu el? Răspunsul deja îl ști de ce.

| Antimanele104 a răspuns:

Cam este. Nu este cu nimic diferit de a-ți vedea iubita/iubitul făcându-i ochi dulci unui random X nr. 5 de pe stradă.
La flirt, mai treacă-meargă, oricând se poate zice "Bă, nu mă înțelege greșit, dar am prieten/prietenă, am glumit și eu" sau ceva asemănător.
La sexting, în schimb... nu.