| anonim_4396 a întrebat:

Cand afla kakashi ca tobi este de fapt obito?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Episodul 343. Dar daca citesti manga te prinzi care-i treaba, ca inainte de confruntare ne arata din copilaria lui Kakashi, iar background din asta ni se prezinta numai cand se introduc noi/vechi personaje relevante fix pentru plotul actual (ma rog, arc cum i-o zice). laughing)

| Lupică27 a răspuns (pentru gabicoo):

Aici e discutie importanta cu naruto, tom si jerry si fetitele sufla putere ce sti tu.

| 1234568807 a răspuns:

Maine la aceeasi ora

| nigja30 a răspuns:

Cand vrea muschii mei

| Ghetu_Alex_1997 a răspuns:

Cand naruto îi sparge masca in timpul razboiului ninja. Kakashi isi da seama inainte ca sunt conectati in acelasi spatiu.