| JuniorJuniorJuniorSiTasuSenior a întrebat:

Am comandat o bicicleta de pe perfectbike.ro iar maine va ajunge coletul. Bicicleta va fi livrata pe piese sau intreaga?

Răspuns Câştigător
| DeathLord93 a răspuns:

Cel mai probabil intreaga happy Banuiesc ca o aduce invelita in plastic in spatele masinii
Distractie placuta happy

| JuniorJuniorJuniorSiTasuSenior explică (pentru DeathLord93):

Mersi mult! Ma gandeam ca mi o aduce pe piese si sa ma puna sa o montez eu.

| DeathLord93 a răspuns (pentru JuniorJuniorJuniorSiTasuSenior):

Multumesc si eu ma bucur ca te am ajutat happy

3 răspunsuri:
| Bogdan2304 a răspuns:

Intreaga logic