| Mystic001Question a întrebat:

AJUTOR! Este o melodie ale cărei versuri nu mi le mai pot scoate din cap, dar nu mai știu anume care este aceasta. Google și Youtube nu mă ajută deloc, așa că vă rog pe voi.

Nici de cele 2 versuri pe care mi le-aduc aminte nu sunt sigură, dar poate își dă seama cineva la ce mă refer.
"Târzii sunt nopțile la tine,
Aș vrea să nu se mai termine".

S-ar putea să fie și "ce lungi sunt nopțile la/ cu tine".

Vă rog, ajutor.

Răspuns Câştigător
| Larissa701b a răspuns:

Ar putea fi Maracas - Lino Golden&Mira?
https://youtu.be/BSQCY6DvpHo?si=ZP9eZlmeL8sfsAAN

| Mystic001Question explică (pentru Larissa701b):

Daaaa, nici nu am cuvinte să îți mulțumesc pentru că mi-ai elucidat misterul! A fost dată destul de curând pe un post de radio, dar reținusem doar beat-ul și acele două versuri(deși aparent cuvântul este "fierbinți", nu "târzii"). MULȚUMESC MULT!

4 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

E manea sau muzică ușoară?

| Mystic001Question explică (pentru Cipi1212):

Sunt destul de sigur că este muzică pop, o melodie care s-a tot dat la radio.

| JhonDoue a răspuns:

In caz ca in viitor mai ai nevoie poti citit acest articol https://versurio.com/......u-cuvinte/