| anabla12 a întrebat:

Salut, am și eu o problema... vreau s adau comanda d epe zara am aplicația instalata și când ajung sa îmi pun datele cardului le scris și după acolo la numele proprietarului îmi scriu numele și îmi zice ca nu este valid... de ce? AM MAI DAT O CAMANDA ANUL TRECUT SI TOTUL A FOST OK ACUM NU MA LASA SA DAU COMANDA

3 răspunsuri:
| newaccountbye a răspuns:

Eu am avut problema chiar în magazin, băgam pinul și dădea eroare. Totuși verifică dacă ai băgat corect numărul

| anabla12 explică (pentru newaccountbye):

Am scris totul corect dar acum am observat când am întrat pe magazin play ca aplicația trebuie actualizata oare sa fie din aceasta cauza? O sa încerc iarăși și vedem dacă merge

| newaccountbye a răspuns (pentru anabla12):

Încercați