| BlackDevill a întrebat:

de curand am cumparat un playstation 2 si vreau sa bag de pe pc jocuri pentru ps2 stiu cum dar nu citeste jocurile am un ps2 Sony slim nu e modat nici nu stiu cum sa il modez de aceea am nevoie de ajutor si swap magic nu se gaseste in Romania putin ajutor va rog? Dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Modarea o poti face cu card(Cumperi un card modat) sau cu cip(mergi la un modder).

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Se gaseste pe okazii.ro.card de 8, cu swap magic.jocurile de pe pc nu merg pe ps2

| BlackDevill explică (pentru express11):

Nu ai inteles eu vreau sa bag jocuri pentru ps2 de pe pc si nu merge dar mersi de raspuns

| express11 a răspuns (pentru BlackDevill):

Ok.

| Darius2019 a răspuns:

Modeazal pe card sau cu chip (freemcboot) la card