| LisaJulie a întrebat:

Vreau sa aflu informații despre plajele sălbatice din Europa! În locurile cu pietriș ca Grecia, Albania, Muntenegru sau Croația am auzit ca se amplasează rar șezlonguri! Exista plaje unde chiar dacă îți pui prosop plătești pe zi ca la șezlong? ( Știu ca întrebarea suna stupid dar eu la nu am fost în străinătate decât în Bulgaria, Spania, Franța și Portugalia iar acolo am fost pe plajele cunoscute nu în zonele cu pietre)

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Grecia nu are plaje numai cu pietris, ci si cu nisip foarte fin. La plajele salbatice din Grecia mergi cu prosopul si umbrela sau sezlong daca ai.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In Grecia găsești cu tona plaje salbatice

| popapopica a răspuns:

Si vrei sa te intepe pietrele prin prosop?
Da, pe plajele rhi cunoscute si cautate, platesti locul, chiar daca pui prosop.

| LisaJulie explică (pentru popapopica):

Mie îmi plac plajele sălbatice! Ador natura

| darrio2007 a răspuns (pentru LisaJulie):

In cazul ăsta iti pui o saltea, nu un prosop.