| misauratcuviata a întrebat:

Ati avut squirt? Cum se face…sunt foarte curioasa?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Schimba iubitul, ori pune-l sa invete.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Squirt-ul il poti obtine numai de la un barbat dotat fizic dar si priceput in manipularea penisului, care este capabil sa te satisfaca vaginal, sa-ti dea placere pana iti ofera un orgasm vaginal intens, care poate duce la squirt.

| misauratcuviata explică (pentru Violleta2022):

Iubitul meu nu prea este capabil. mereu ma lasa neterminata sad

| Aurelian321 a răspuns (pentru misauratcuviata):

Depinde pe ce ton spui fraza asta. Dacă îl iubești și vrei sa ramai cu el v ar ajuta foarte mult sa comunicați în timpul actului. Mai pe scurt îl poți îndruma tu, în funcție cât de repede vrei sa ajungi la un orgasme. Spunându-i ce și cum va place, cât de tare cât de lent.
Dacă nu vrei mai departe cu el cum a spus doamna Violeta, schimbați iubitul?

| Violleta2022 a răspuns (pentru misauratcuviata):

Schimba iubitul, ori pune-l sa invete.

| Mariusdaulabucipanamoare a răspuns:

Cateodata imi place sa scuip pe un castravete si dupa sa ma pis pe el