| Daniel_Iulian_1980 a întrebat:

Credeti ca se uita o fata mai plinuta la mine daca eu sunt slab?
Mentionez ca imi place de ea si nu stiu daca se uita la mine eu fiind slab si ea mai grasa.
Multumesc!

16 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Orice e posibil.

| darrio2007 a răspuns:

Ambii considerati ca aveti un „defect". Deci aveti sanse.

| darrio2007 a răspuns:

Nu am cum sa vad buletinul lui.
A recunoscut el singur mai demult.

| Violleta2022 a răspuns:

Vorbeste cu ea, fii politicos, dragut cu ea si s-ar putea sa te placa.
Din pacate noi nu avem cum sa-ti spunem acest lucru ca nu va cunoastem nici pe tine si nici pe ea.

| Lupică27 a răspuns:

Cu atitudinea asta nici-o femeie nu se va uita la tine niciodata.
Spre exemplu eu nici nu le dau atentie si vin ele sa se bage in seama, de ce crezi?

| Extandgalaxy a răspuns (pentru Lupică27):

Mai lasă femei și pentru noi lupică

| Lupică27 a răspuns (pentru Extandgalaxy):

Vi le las ca oricum nu ma intereseaza, ori au copii mici ori sunt pe interes ori sunt materialiste.
Luati-le voi pe toate!

| KovacsB a răspuns:

Se uita cum te ia vantul.

| KovacsB a răspuns:

Tu trebuie sa faci primul pas.

| Sportacus123 a răspuns:

Nu văd de ce ai vrea o iubită o femeie mai plinuță. Femeile plinuțe nu au dreptul la iubire din partea unui bărbat. Să le ofere familia lor iubire.

| darrio2007 a răspuns (pentru Sportacus123):

Toate femeile au dreptul la iubire, indiferent ca sunt slabe sau plinute.
Tu care ne ceri sfaturi noua in asa ceva, ai ajuns sa dai si tu sfaturi?
Sau le primesti de la noi si le dai mai departe, ca si cum ar fi ale tale?

| Madaxo97 a răspuns:

Încearcă si vei afla, eu zic ca ai șanse mari sa ieși cu ea.

| eliancodrut a răspuns:

De regula contrariile se atrag.

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Mereu vad fete plinute cu tipi slabi, nu vad de ce nu.

| MeaCulpa a răspuns:

Normal ca ai sanse. Go for it!

| LionesCG a răspuns:

Ai cele mai mari sanse