| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bă …eu mă vad urata, urata rau…și faza e ca mă plac băieții.ce *** vad la mnn?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Le place urâțenia ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Urli dupa atentie, asa-i?

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce nu ii intrebi pe acei baieti? Noi nu te cunoastem si nici nu ai spus absolut nimic despre tine. Poate ar merita totusi sa iti schimbi putin perspectiva deoarece nicio adolescenta nu este in realitate atat de urata precum isi imagineaza ea, valabil si pentru baietii adolescenti.Eu ma uit in jur si mi se pare ca toti tinerii sunt cat se poate de frumosi.E pacat ca trebuie sa treaca niste ani buni pana cand si ei isi vor da seama.

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai întreabă-i pe ei.

| timidu89 a răspuns:

Daca puneai o poza ne puteam da cu parerea. Asa de unde sa stim ce vad ei la tine?

| Felissa13Eden a răspuns:

Daca parerea ta e ca esti urata, cei din jur au dreptul la propria parere.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Bravo tie, altele se vad frumoase si nu le place nimeni

| CLaludiu1234 a răspuns:

Poate numai tu te vezi urata, pana la urma frumusetea nu conteaza aproape deloc. Dacă mai mulți baieti te vad frumoasa, însemna că așa este cum spun ei

| Cipi1212 a răspuns:

Poate ești frumoasă dar te subestimezi.

| AlexCriss2000 a răspuns:

Păi ei văd și ceva frumos, altfel nu te-ar place.

| anonim1920 a răspuns:

Fiecare om e frumos in felul lui, incearca sa te accepti asa cum esti

| golgolu? a răspuns:

Poate ai forme zic si eu