| DonGiani a întrebat:

Care este cea mai urâtă sau nasoală fază pe care v-a făcut-o iubitul sau iubita? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Emma24dsxd a răspuns:

Cu fostul meu..ne am certat si m-a incuiat la usa afara, am stat in scara blocului seara in luna ianuarie in pijamale.m-am despartit de el

| wildthing a răspuns (pentru Emma24dsxd):

Ar fi fost culmea sa NU te desparti de el dupa o asemenea faza.

| Emma24dsxd a răspuns (pentru wildthing):

Da,a fost foarte urat asa ceva nu se face unei fete :/

| Lukasssz a răspuns (pentru Emma24dsxd):

Halal iubit

| Emma24dsxd a răspuns (pentru Lukasssz):

Da

| darrio2007 a răspuns (pentru Emma24dsxd):

Am facut si eu o faza de-asta. Dar ea inca este cu mine.

22 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

"...Dau funda!"
E bine că promiţi să dai funda, că altfel rişti să nu-ţi răspundă nimeni.

| Mosotti a răspuns (pentru sabin89):

De ce sa nu raspunda nimeni, e o intrebare foarte okey care a pus-o.
Dar cea mai tare faza e a unui user care a postat aici ca parteneru l-a luat si l-a bagat cu capu in toaleta si a tras apa. Aluia sa-i dea funda.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi prima data spune ne tu ce faza ti a facut iubita sa prinde m curaj si noi, avem emotiilaughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cea mai naspa persoana pe care am avut-o, "uita" de mine si nu raspundea la telefon, atunci cand imi promitea ceva.
De tristete m-am culcat cu prietena ei, care apoi nici nu a mai vrut sa vorbeasca cu ea.

| Frank51 a răspuns:

Pe 1 aprilie, mi-a trimis o poză cu un test de sarcină pozitiv, mi s-a făcut rău și era să leșin, evident nu de fericire.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Frank51):

"mi s-a făcut rău și era să leșin, evident nu de fericire"
Ce bărbat, ce bărbat

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a fost o relație serioasă, și nu am nici suport material încă. Atunci când ești copleșit de emoții poți să cedezi ușor, indiferent cât de dur crezi că ești. Pot să-mi dau seama că nu ai experiență de viață din cele 2 propoziții happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Frank51):

"Pot să-mi dau seama că nu ai experiență de viață din cele 2 propoziții"
ce haios esti.
nu, ce se intampla e ca esti atat de naiv incat poti sa iti iti dai seama chestii dupa 4 cuvinte

| Hammurabi a răspuns:

Fosta nevastă.
A adus-o pe maică-sa să locuiască cu noi.
Fără să îmi ceară părerea.

| VoidEternal a răspuns:

Dai funda la cea mai nașpa faza, sau cum? laughing)) Mă duc să mă cert cu ea urat de tot acum ca să iau funda.

| wildthing a răspuns:

Mi-a dat paduchi lati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

În imediata perioadă de după adolescență ( majorat ), am avut un iubit care a ajuns la pușcărie ( pentru furt din casele spaniolilor înstăriți și din câte am înțeles atunci, ceva legat de transportul unui cadavru ( cel mai probabil vreun bătrân), sau ceva legat de deținere/ posesie de droguri ), eu Evident! Nu știam de așa ceva/ că se ocupă de așa ceva! (până a fost prins și evident să auzit și în comunitatea/satul din care fac parte. Mai mult știrea a apărut și pe net, și în ziar, din câte am auzit! Tot același " bărbat ", înainte de această întâmplare mi-a dat de bănuit că are un copil, secret, nu el... ci altcineva, din imediata lui apropiere ( " a scăpat porumbelul ", dacă înțelegi...), Mai mult, una dintre gagicile lui (nu știu dacă a avut doar una sau mai multe ), ia " sustras " telefonul în timp ce își petrecea, cel mai probabil, timpul prin cluburi - și m-a sunat într-o criză de gelozie pentru a-mi spune că " sunt fericiți ", el mi-a jurat că nu e așa, mai mult a pus-o pe sora lui să mintă că de fapt, ea m-ar fi sunat să-mi facă o farsă.
Bănuiesc că îți dai seama cum am reacționat și... ce a urmat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am uitat să precizez că îmi făcea adesea cadouri din banii furați...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are legatura cu mine, dar cunosc un tip care si-a inselat sotia si a lasat-o pe amanta insarcinata, iar explicatia lui a fost: "Pur si simplu s-a intamplat." Pana la urma sotia l-a parasit si el a ramas cu amanta si cu copilul.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Barbatul pretuieste familia.

De aia isi face mai multe laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Chiar. Bine zis.

| AdeLeu a răspuns:

Tipa avea încredere in mine dar era cam nesigura pe ea. Și-a trimis o prietena pe care nu o cunoașteam după mine in oraș, sa flirteze cu mine sa vadă dacă trec sau nu testul laughing)