| Theooo_4219 a întrebat:

BUna am o rpoblema...prietena mea cea mai buna nu mai are chef de nici o activitate.imi puteti da niste idei despre ce am putea face impreuna in timpul liber? va rog mult... FUNDA+VOT.

Răspuns Câştigător
| QriLee a răspuns:

Mergeti la shoping,plimbati-va cu rolele prin parc,mergeti la muzee,mergeti sa vedeti stelele la o institutie speciala,desenati,uitati-va la un film,fiti creativi, nu va lasati doborati de plictiseala, orice idee e buna. Funda?

1 răspuns:
| BloomyxD a răspuns:

Puteti merge prin amgazine sa va uitati la haine, puteti merge in parc, o poti invita la tine in weekend sa doarma si sa gkumiti impreuna, puteti face poze, puteti sa va amintiti de cele mai mari prostii facute imreuna, puteti rade de cinevabatting eyelashes, sunt multe... nnumai sa-i placa ei