| Anonim8789 a întrebat:

Bună TPU, am observat ca în obrazul stâng mi-a apărut o "gropita", sincer nu știu cum e posibil pentru ca nu am avut niciodată gropite dar de fiecare data cand zâmbesc se vede o mica gropita pe obrazul stâng. Ma întrebam, chiar este o gropita? Cum a apărut? Din ce cauză? Pana acum nu am observat.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Chipul nostru se schimba constant pe masura ce trece timpul.Tu nu iti dai seama mai deloc deoarece te privesti, cel mai probabil, zilnic in oglinda.Cineva care te vede dupa ani buni si-ar da seama de aspectul diferit.Gropitele sunt oricum dragute, nu inteleg care-i problema. laughing

| Anonim8789 explică (pentru dullcat):

Nu e nici o problema sunt doar surprins ca mi au apărut după atâția ani XD