| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi ce fel de baiat preferati?
Cute gen Timothee Chalamet sau Hot gen Chris Evans?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu stiam ca toate categoriile de baieti de pe planeta se rezuma la astea doua, mai ales ca ambii din exemplele date sunt niste barbati adulti in toata firea, nu baieti adolescenti.Cred ca am imbatranit?laughing Tipologii exista cu zecile, sa stii, nu doar cute si hot.

| Ionutcercel7 a răspuns (pentru dullcat):

Stiu ca sunt adulti, dar de ex timothee e tanar are 28 de ani si pare de maxim 20 si putin, si nu vorbesc de tipologii, vorbesc strict de astea doua categorii

| dullcat a răspuns (pentru Ionutcercel7):

Cum spui tu.Totusi intrebarea ai pus-o la adolescenti, adica ceri parerea unor fete adolescente? Si oare acestea ar trebui sa aiba vreun interes pentru cineva de 42 ani sau pentru cineva de aproape 30 de ani? Nu cred.

| Felissa13Eden a răspuns:

Sa fie bun la suflet si politicos. Chimie poate sa fie indiferent cum arata, nu am pretentii mari. Imi doresc doar sa fie mai inalt decat mine, sau cat mine daca se poate. big grin

| BobTheCat a răspuns:

Sincer, niciunul laughing (fiindca nu ma prea preocupa astfel de chestiuni).

| Furnicarul a răspuns:

Cel fraierel, cu slujba stabila, bani multi si fertil.