| suntsuparatsinecajitdoamne a întrebat:

Salut am visat ca sotia mea m-a inselat in vis de trei ori cu aceeasi persoana ce inseamna asta? Tin sa mentionez ca am dus-o la biserica si mi-a recunoscut ca a avut același gen de vise erotice cu individul cu care am visat-o si eu poate fi un semn?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar de ce trebuia sa o duci la biserică? Se putea spovedi si acasa in fata ta.

| suntsuparatsinecajitdoamne explică (pentru darrio2007):

Am o biserica la 5 minute de casa nu am albie atat de mare sa o bag sa se spovedeasca

| darrio2007 a răspuns (pentru suntsuparatsinecajitdoamne):

Dar de ce trebuie sa se spovedească in albie?
O bagi sub poala popii.

| SuNaM a răspuns:

Poate fi un semn ceresc. Sau poate fi subconștientul tău care a prins chestia asta și îți dă hint-uri subtile. Poate fi oricare dintre cele două chestii. Dar important este că acum știi de chestia asta.

| suntsuparatsinecajitdoamne explică (pentru SuNaM):

Sincer vorbind crezi ca daca ea a visat asa ca se culca cu el scuza mi expresia la urma urmei crezi ca si ar dori una ca asta sa o prihaneasca altul?

| misauratcuviata a răspuns (pentru suntsuparatsinecajitdoamne):

Real talk, exagerati mult… ce semn ceresc? e doar un vis ce ****……?

| suntsuparatsinecajitdoamne explică (pentru misauratcuviata):

Cred ca sotia mea este swinger daca viseaza ca o prihaneste altul byee

| vatadezahar24 a răspuns:

Poate fi un semn