| MistarGoGu a întrebat:

Traznaie MARE facuta la bunici la tara *( cine are ) pentru care ei v-au " taxat "? *( pedepsit sau bataita )!

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te ai plictisit sa scrii intrebarile in stilul asta mega obositor? Cuvinte cu litere mari in mijlocul frazei, o tona de paranteze, stelute, ghilimele, cuvinte cu 16 subintelesuri?

| MistarGoGu explică (pentru suntserios):

Nu te obligă nimeni sa le citesti sau sa răspunzi! Pune fiecare intrebari asa cum crede! Multumesc.

| MistarGoGu explică (pentru suntserios):

Pentru televizor avem telecomanda pentru tpu.ro avem IGNORA. Multumesc × 2.

| MistarGoGu explică (pentru MistarGoGu):

Tpu.ro

| Lupică27 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Ignora-l e un gras obosit! happy Le stie pe toate si e cel mai tare in mintea lui.

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Las si eu asta aici sa stie lumea despre logica ta pana una alta. Ms

"în 10 Mai | Lupică27 a răspuns:
A fost in faza de testare iar lumea l-a luat de bun, s-au vazut rezultatele.
Am cunostinte care au murit de la vaccin si o persoana care a paralizat. Tu ce crezi, e ''safe''?"

| mastadont a răspuns:

Aveam vreo 10 12 ani și împreună cu niște prieteni am mers la pescuit pe un lac din apropiere. În timp ce pescuiam a trecut o nuntă, pe care bine-nțeles că am oprit-o. Bani nu ne-au dat, dar am primit un litru de țuică. Litrul ăla ne-a pus pe toți în cap de am rămas în noaptea aia acolo la lac. Ai noștri speriați rău că unde-s copiii... Atunci a fost singurul moment în care l-am văzut pe bunicul să-și piardă cumpătul de furie, biciul l-a luat la noi, bine că nu ne-a prins. laughing

| MistarGoGu explică (pentru mastadont):

Nice! Drojdeala profesionistă! Fuga e RUSINOASA dar e sănătoasă! De va prindea bunicu aveați fundu ca la maimute *( rosu )!

| mastadont a răspuns (pentru MistarGoGu):

Adevărat laughing că tot zice lumea pe aici de mersul în pădure, noi ne făceam arcuri dintr-o creangă trainică de salcie sau de soc și săgeți din trestie, Ba puneam și un cui în vârf ascuțit bine și plecam la vânătoare prin pădurile din jur. Dacă am prins vreo dată ceva atunci a fost gustul pentru plimbările în natură că de vânat nici vorbă, dar noaptea ne-a prins deseori, luați fiind de valul ludic al copilăriei.

| LisaJulie a răspuns:

Am plecat cu prietenii în pădure seara și mi-am întors noaptea! Nu m-au mai lăsat sa merg cu ei câteva luni! Bunicii mei erau înțelegători fata de altii

| MistarGoGu explică (pentru LisaJulie):

Uuuuuu in pădure pana noaptea? Apreciez curajul! Ce varsta aveai daca mai tii minte?

| LisaJulie a răspuns (pentru MistarGoGu):

13 ani dar eram cu unii copii mai mari 21-22 de ani

| MistarGoGu explică:

La 9 sau 10 ani nu mai țin minte am " ciordit " 2 rujuri de la fata unei vecine si am mers la cotetul porcului si l-am " desenat "! cand se apropia porcu de grilaj făceam un semn pe corp! Urmarea? Ziua urmatoare la somnul de prânz a venit bunica-mea in camera mi-a tras sortul jos *( ca era vara -fara chiloți ) am simtit o piscatura de urzică pe bucute!
M-am lecuit de " artă " pe soriciul porcului!