| WALFMAN a întrebat:

Bună ziua, știe cineva cât ar costa un apartament la etajul 3 cu 3 camere nerenovate în zona gării în Rm Sărat? Dau funda

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Probabil zici mersi daca iei 25.000 de eur... Nu fac misto, chiar am copilarit in Rm-Sarat si ai mei au vindut acum vreo 10 ani apartament de 4 camere, superb, etajul 2/4, in Costieni Extindere (str. Lalelelor) cu vreo 20.000. Centrala, faianta, gresie, lambriu... nu chiar top si modern, imbunatatirile erau de prin 1990-1995, dar totusi.

| darrio2007 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Poate vrea sa cumpere nu sa vanda.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru darrio2007):

Daca vrea sa cumpere, as zice ca nu merita nici 20.000. Nerenovat, zona garii, unde mai toate blocurile sunt construite inainte de 1980... iti dai seama ca mai baga minim 15.000 in renovare. Iar Rm-Sarat dpv economic e practic mort.

| dusmanul86 a răspuns:

Salutare!
Desi este greu de crezut preturile in Ramnicu Sarat pentru in apartament cu 3 camere incep de la 40.000 euro.