| Mihaiflorinn a întrebat:

Unde gasesc si eu o afacere online automatizata de vanzare si care este pe profit?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In monitoarele oficiale, in ziarele locale, online in zona ta locala... dar asteapta-te la preturi foarte mari, ca de este pe profit inseamna ca cine are acel business profitabil deja, vrea sa ia pret de sute de mii de euro sau chiar mai mult.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă e pe profit de ce ar vinde cineva?

| mODIN a răspuns:

Nu am inteles intrebarea

| Mihaiflorinn explică (pentru mODIN):

Caut o afacere mai exact un site web care sa aiba profit gen afacere online sa fie de vanzare.

| Mihaiflorinn explică:

De vanzare?