| SoulReaver a întrebat:

Bună, oare știți un site de piese auto care oferă livrare prin easybox? Vă mulțumesc.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt piese auto si pe eMAG, dar vin foarte greu, si nu stiu daca sunt omologate. Multe par din surse precum aliexpress, de acolo si termenul lung de livrare. Deci nu recomand.
Targuldepiese.ro lucreaza cu Cargus, Autodoc cu dpd.
Unix, Bardi si Conex au retea proprie de distributie. Prin easybox inca nu am gasit pe nimeni, de aceea cumpar si de la magazinele locale, care au preturi similare cu targuldepiese. Vine piesa la ei, si trec eu cand pot. Am un magazin care ma si suna cand ajunge comanda.

| SoulReaver explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Știam de eMAG, am mai comandat. Mă gândeam că au intrat și alții pe easybox. Aveam un epiesă aproape dar m-am mutat, îmi e peste mãnă să mai merf să ridic piese. Cu curierii am o relație complicată.

| vatadezahar24 a răspuns:

Pe eMag găsești