| Radu81818 a întrebat:

Buna ziua! Dețin un golf 5 1.4 tsi Turbo Supercharged, i-am făcut evacuare stil r32, doar finala anulată, este o diferență la sunet dar îmi doresc mai mult de la ea, mă gândeam să scot intermediara și în locul ei sa sudez un inox de 63, voi ce părere aveți?

3 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Eu am o parere ca o sa donezi talonul

| Radu81818 explică (pentru DonMoldo):

Trebuie sa ști cum să mergi cu mașina, daca nu ii dai la turații nu se aude mașina, de la 3k in sus se aude dar daca ai ghinion să te oprească random rar atunci da, cel mai probabil

| DonMoldo a răspuns (pentru Radu81818):

Si la ITP ce mai faci