| BUFU_7128 a întrebat:

Daca am picat orasu pe 18 iunie, pe cat pot da acum sala?

11 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

In primul rand corect se scrie "orasul" nu orasu..., iar in al doilea rand daca vrei un raspuns bun, incerca sa adresezi intrebarea cat mai detaliata.

Din ce inteleg eu este ca tu n-ai trecut de examenul practic (traseul). Acum nu stiu exact daca ai vrut sa intrebi in cat timp poti baga dosarul pentru a te reprograma, sau la cat timp te programeaza dupa ce ai bagat dosarul.

Cel mai bine ar fi sa clarifici aceste 2 lucruri in loc faci astfel de comentarii si apoi o sa primesti un raspuns pe masura asteptarilor.

| snzpaul a răspuns:

*traseul, scuze.

15-16 zile trebuie să aștepti.

| BUFU_7128 explică (pentru snzpaul):

Am cerut un raspuns fix

| snzpaul a răspuns (pentru BUFU_7128):

Depinde și de școala de soferi, în general trebuie să aștepti 15 sau 16 zile.
Dacă școala e aglomerată poți aștepta chiar și 20 de zile.
Nu se poate oferi un răspuns strict, fix.

| BUFU_7128 explică (pentru snzpaul):

Mda.....cine te'a informat..sunt 16 zile.dar nu stiu cum se numara.din ziua in care am picat sau din a 2 zihappy

| snzpaul a răspuns (pentru BUFU_7128):

De-aia am zis 15-16, că nu știu dacă din ziua în care ai picat sau a 2-a zi!

| BUFU_7128 explică (pentru snzpaul):

Pai ba nene daca eu intreb ceva fix, tu imi dai raspunsu asta?

| snzpaul a răspuns (pentru BUFU_7128):

Oricum s-a implementat o nouă lege în care trebuie să dai numai traseul.

http://www.4tuning.ro/......17836.html

| BUFU_7128 explică (pentru snzpaul):

Da,dar nu ma cuprinde si pe mine, tot trebuie sa dau salahappy

| Corleonee a răspuns:

Nu trebuie sa mai dai din nou sala. dai doar la strada.