| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am cumparat o bluza de trening 95 la sută bumbac si 5 la suta "lycra". Made in Turkey si a costat 65 lei. Credeti ca e material okey? Ce parere aveti, transpiri in ea?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Daca este bumbac organic real nu vei transpira. Sigur, nu vei transpira din cauza lui dar dacă e cald afara normal că vei transpira. Cel mai prost material este elastanul, in ăla transpiri orice ar fi și foarte rău. Bumbacul este cel mai bun.

2 răspunsuri:
| Andresso a răspuns:

Daca pare asa mai gros si nu e subtire, eu zic ca e bun...

| adrianjk a răspuns (pentru Andresso):

E subtirel laughing))