| 23423423 a întrebat:

Vreau sa imi comanda un laptop dupa Emag.ro, ce parere aveti, a mai comandat cineva sunt seriosi?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poti sa comanzi, sunt OK! Daca imi dai si un link poate iti dau si cateva sfaturi.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| neluL a răspuns (pentru 23423423):

Daca vrei doar Sony, e buna alegerea! La acelasi pret ai si alte variante mai bune. Daca nu te intereseaza gaming-ul, ramai la el.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da, sunt seriosi. Eu am cumparat de cateva ori de la ei si nu am absolut nimic sa le reprosez.

| мαяιє a răspuns:

Comandă cu încredere. Cei de la emag.ro sunt foarte serioși. Eu am comandat multe lucruri de la ei printre care și un laptop care merge foarte bine.

| Geta_Deac_1960 a răspuns:

Da,linistit,mereu cumpar de la ei si sunt f.multumita.Chiar acum o luna mi-am luat un laptop si este ok.Rapizi,calitativi,seriosi.