| adinescu a întrebat:

Care a jucat red alert 3? ce parere aveti despre el? eu am jucat rd2 si e destul de tare.

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Am jucat si 1 si 2 si mi se parea super. Un joc care merita sa-ti pierzi timpul cu el. Jucam cu americanii in special.Red Alert 3 de abia acum am auzit de la tine.Am sa vad daca o sa pot sa-l iau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am jucat red alert 3... dar nu mi se pare foarte interesant si cred ca este o porcarie de joc intr-un fel este destul de frumos dar recomand sa nu se mai joace pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu e un joc tare!