| mastadont a întrebat:

Care e cel mai greu lucru pe care l-ai făcut în viață?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un garaj.
Nu a fost greu ca dificultate, dar numai betonul de sub el cantareste cateva zeci de tone.

| mODIN a răspuns:

Pedalat 100km intr-o bucata si Spartan Race Trifecta Weekend (cursa cu obstacole foarte lunga)

| Yasmin875 a răspuns:

Să învăț să citesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fiu a dracului și să spun "nu". Asta e ucigător și de cele mai multe ori s-a lăsat cu "adio-uri".
Dar aia e, în viață oricum ești singur.

| AnaMarieta a răspuns:

Cel mai greu a fost cand mi-am pierdut mama! Si acum de 4 ani mi-e greu cu 2 procese pe cap

| mastadont explică (pentru AnaMarieta):

Sunt de acord, peste orice treci cum treci dar când îți mor părinții e cel mai greu.

| AnaMarieta a răspuns (pentru AnaMarieta):

Niciodata nu mai este nimic cum era inainte