| Sportacus123 a întrebat:

Cât de leneș sunteți? Mie îmi este lene să fac și duș.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si mai spuneai ca vrei sa intrerupi tratamentul.
Te mai angajezi si ca manipulant.

| sierra1 a răspuns:

Ei, nici chiar așa! Doar te-ai opintit să ne scrii...

| mastadont a răspuns:

În timp ce eu muncesc deja de 5 ore laughing

| ALM2000RO a răspuns:

Foarte leneș.
Mi-e lene să fac duș (fac duș foarte rar), mi-e lene să mă spăl pe dinți (nu o fac zilnic), mi-e lene și să mă dau jos din pat, citesc culcat în pat.
Doar să mănânc și să mă pun la somn nu mi-e lene, în rest prefer să zac ca o plăcintă.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Parca te spalai toata ziua pe dinti

| Mindfulness a răspuns:

Sunt destul de lenes, foarte lenes dar eu am depresie de 20 de ani, dar dus îmi fac zilnic.

| Sportacus123 explică (pentru Mindfulness):

Îmi pare rău pentru tine că ai depresie de atâta vreme, dar nu știu ce să spun. Nu sunt o persoană prea empatică, nu prea îmi pasă de nimeni înafară de mine.

| Mindfulness a răspuns (pentru Sportacus123):

Așa trebuie,nu te condamn.
Mie îmi pari un băiat de treabă,chiar ar fi păcat să îți suspende din nou contul,ne faci ziua mai buna, asta e semn că nu prea ai probleme Ba chiar esti bine cu tine. Nu depresia e problema ci anxietatea că nu prea pot ieși din casă, dar sunt tratamente din fericire care mă fac funcțional.
Lenea e cauzata de depresie, nu cred că există oameni leneși sănătoși tun la cap, doar cu probleme psihice.