| adrian91238347 a întrebat:

O terapie mai ales la inceput nu se face si ea macar o sedinta la 2 saptamani timp de 6luni? La psiholog zic eu cand am facut, am fost o data la 2 saptamani, primele 2 luni dupa o data pe luna, ce spanac de terapie e aia?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E aia care o practică psihologuL tău, ție. Dacă mai vrei și alte legume înafară de spanqc, mergi în privat cu plată.

| Alatasatura113 a răspuns (pentru sadrian46):

Pai si asa se face? asa o data la luna nu afli nimic, bine in afara sa-ti dea exercitiile n-are ce sa-ti faca pierdere de timp, vorbareala multa si proasta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Repet Nu așa se face. Așa a făcut ea cu tine.

| costicadaraspunsbun a răspuns (pentru sadrian46):

Oricum ianfra sa iti dea exerctiii freaca menta, ei nu sunt medici, psihiatrii sunt medici, si pe dvstra in afara ca v-a dat acele 2 doua meditatii a frecat menta, psihologul nu face nimic, asa va dau si eu dvstra un exercitiu pentru controlul gandurilor si va cer 9000lei e convenabil? si 2 ce cauta psihologii sa se faca terapie cu oameni cu schizofrenie sau cu episod psohotic ca n-au cu ce sa ajute? aia mananca banii de pe oameni,

| sadrian46 a răspuns (pentru costicadaraspunsbun):

Nu te obligă nimeni. Dacă nu ar avea succes, ar dispărea meseria.