| AnaMarieta a întrebat:

Buna tuturor! am de ceva timp un vis ciudat:in vis ma urmărește un batran, care vrea sa faca sex cu mine.Stie cineva ce inseamna cand visezi asta?

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Inseamna ca ti-e teama ca vrea un batran sa faca sex cu tine.

| AnaMarieta explică (pentru wildthing):

Posibil...

| AnaMarieta explică (pentru wildthing):

Cum pot sa scap de această frica?

| mihaitz001 a răspuns (pentru AnaMarieta):

Trebuie sa o infrunti

| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa-ti fie frica de viol, de pedofilie samd.

| Aurelian321 a răspuns:

Nu exista nici o superstiție dacă la asta te referi. Probabil ai auzit la cineva, ai vauzt vre o secvență într-un film, ai văzut pe cineva bătrân care ți a trezit sentimentul de teama. Subconștientul lucrează fără sa știi.

| Siderat99 a răspuns:

Sau poate vrei tu sa faci sex cu un batran si iti refulează din subconstient.