| eavtou a întrebat:

Întrebare pentru femei: o mărime a penisului de 14, 5 cm și o circumferință de 11 cm poate satisface-ntr-o partidă de sex?

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Da! Poți satisface o femeie cu aceste dimensiuni.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti să-l ai si de 20, daca ea nu apuca nici sa clipeasca de doua ori si tu ai terminat, tot degeaba.

| Violleta2022 a răspuns:

Orice este posibil, daca stii ce sa faci cu el si ai tehnica sa poti satisface o femeie.

| mihai69 a răspuns:

Teoretic, da. Dar dacă te termini în 15 srcunde, nicio șansă. Și oricum, trebuie să știi să-l folosești.

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

De-ar fi mărimea penisului ultima problema, ar fi cevalaughing
Însă na, e trist că încă mai există credința limitativă că un penis de la 10 cm in sus nu poate satisface o femeie.
De-ar ști că,de fapt,preludiul joaca un rol cheie, că excitarea femeii este foarte importanta, că în relaționarea sănătoasă se pot face compromisuri, poate că nu ne-am mai afla aici.
Am un deja-vu că ideea asta o sa mai funcționeze o buna bucata de timp, tu nu?rolling on the floor

| Hyperion7 a răspuns:

Da,însă secretul e la ce faci cu creierul ei, nu ce faci cu săbiuța, in primul rand!

| BaiatulcuOnly a răspuns:

Îți răspund din experienta cu ceva pustoaice. Nu mărimea face magia. Tu o faci. Și dacă termini repede. Nu renunță. Oferă i un oral. Pune o într un 69 sa te excite iar și ia o de la capăt. Nu renunța după un număr, fa o sa fie satisfăcută. Foloseste te ți tot corpul și vei avea succes.