| badriel a întrebat:

Salut TPU! O sa va pun o întrebare, dar sa nu mai ziceti la nimeni. Unde pot face dragoste cu o fata daca este imposibil la mine sau la ea acasa? Si inca ceva, cum sa cumpar prezervative fara sa fie ciudat?

18 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La hotel.

Exista tonă de magazine cu case self

| Violleta2022 a răspuns:

Oriunde ai bani si chef sa mergeti: la hotel, motel, penisune, casa de vacanta, cort samd.
Nu recomand sexul in masina, ca-i extrem de periculos sa fii prins de Politie, ori sa faci penis captivus si atunci ajungi la spitalul de urgenta.

Prezervative se gasesc peste tot, la farmacii, la mall-uri, chiar si la statiile de benzina, doar sa cumperi masura corecta dupa grosimea penisului tau, ca de-i prezervativul larg se va rupe si lasi fata gravida.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ai scris de parca ne spui nu stiu ce secret.laughing Stiind ca esti anonim, nu este niciun secret oricum. Apoi, nu te supara ca iti spun astfel, insa sa stii ca daca nu aveti unde face sex si ti-e jena sa cumperi prezervative, e semn clar ca nu prea trebuie sa va aruncati la asemenea distractie, nu inca.Mai aveti de crescut, nu crezi? Eu asa consider, dar evident ca voi sunteti liberi sa faceti cum va taie capul.

| MistarGoGu a răspuns (pentru dullcat):

O fi un Putin-ist rătăcit si vrea sa racoloze niste " agente " pentru FSB?

| Hyperion7 a răspuns:

1.In mașină, la hotel, într-o pădure, sub un podlaughing
2.Mai e ciudat sa cumperi prezervative?thinking
Mergi la o casa self pay sau cumpără de pe netwinking

| MistarGoGu a răspuns (pentru Hyperion7):

Pădure? OMFG sa nu iasă un menaj a trois cu un URS rătăcit! Periculos!

| Hyperion7 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Pentru clipe de neuitatwinking

| MistarGoGu a răspuns (pentru Hyperion7):

Pentru o aparitie la Stirile ProTv de la ora 5 " Hotarati sa facă economie la camera de hotel 2 tineri băiat si fata au fost agresati sexual de un URS pervers in padure "! Breaking News cum zice pastorul Gadea! La A3

| Hyperion7 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Cam așa happy

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Uite de al dracu ce sunt o sa le spun tuturor ca ai pus intrebarea asta

| badriel explică:

Tu chiar vrei sa platesc bani la femeie pentru copil asta vrei tu

| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Fa-o si tu dragut si romantic si inchiriaza o camera de hotel. Iei si ceva de mancare, niste dulciuri, niste flori. Ca nah, daca e prima data, o iei usor cu mai multe numere.
Legat de prezervative n-ai magazine cu self service la tine? Sa-ti scanezi singur produsul si sa achiti? In principiu nu e nici o rusine, asta e doar in mintea ta sa se uita altii ciudat. si daca s-ar uita ciudat, cel mai probabil ar fi la**gii. Succes!

| badriel explică (pentru medicveterinarbucuresti):

Dar daca nu am bani destui?

| medicveterinarbucuresti a răspuns (pentru badriel):

Sa o faci prin parcuri si masini e destul de ciudatel, asta vor fi pentru viitoarele aventuri, nu prima data. Poti cauta un AirBnb ieftin, intr-o masina break in spate, te imprumuti de bani. tu stii care ar putea fi optiunile tale.

| badriel explică (pentru medicveterinarbucuresti):

Exista Airbnb si in Romania? Oricum, a sugerat ea in cabina de proba la ceva magazin de haine, ar fi o idee buna sau nu prea?

| medicveterinarbucuresti a răspuns (pentru badriel):

Risti sa fii prins. Mai bine intr-un parc / padure, luati-va o patura si mergeti la picnic.

| badriel explică (pentru medicveterinarbucuresti):

Ce se poate intampla daca ne prinde? Este indecență publica? Sexul in parc nu este de asemenea indecență publica?

| dullcat a răspuns (pentru badriel):

Amenda.Sexul se face intr-un spatiu intim, safe si curat, nu asa pe drumuri ca boschetarii sau pe unde apucati prin public.