| LaviniuA a întrebat:

Pana când e vacanța de Paste pentru studenți și elevi?
Buc e mai liber și incerc sa-mi dau seama pana când o sa fie asa.

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Până marți 7 mai. Pe 8 revenim la Școală.

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

La studenți este până pe 12 mai.

| LaviniuA explică (pentru gabicoo):

Multumesc domn profesor. Vacanța placuta și aveți grija la calorii. Spuneti nu drobului! laughing

14 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

"Buc e mai liber și incerc sa-mi dau seama pana când o sa fie asa. "

pentru inca putin timp va fi asawinking
eu daca locuiam in Bucuresti, m-as fi mutat laughing

| Nirvanaaa a răspuns:

La noi e vacanța pana pe 12 mai(la studenți). La elevi nu știu cât tine.

| ioana748 a răspuns:

Da, asa este.Ce bine ca s-a mai aerisit putin orașul.
Cred ca de luni dimineață revenim la superba aglomerație.

| Simpatic a răspuns (pentru ioana748):

Nasol pentru voi happy

| ioana748 a răspuns (pentru Simpatic):

Da, cam nasol.
Eu as vrea la Cluj dar ai mei nu prea.
Asta e. happy

| Simpatic a răspuns (pentru ioana748):

Nu stiu ce pierd daca nu merg in 'Clujul lui Boc', fruncea
E de luat in calcul si Oradea happy
Dar nici "satul" meu preferat pentru vacante, acolo unde ma lepad de Satana, acest municipiu din Bucovina nu este mai prejos, plin de viata buna si de ville cu etaj iar ca si trai identic cu Vaslui laughing este vorba despre renumitul Rădăuți, Suceava, locul mirific al celor intorsi din afara care au muncit pe acolo salahori iar acum sunt patroni, dar bravo lor caci munca înnobileazăwinking

| ioana748 a răspuns (pentru Simpatic):

Este minunat la Cluj. Alta energie in comparatie cu Bucureștiul.
Omul sfințește locul
Si despre locurile specificate de tine am auzit ca sunt mirifice, dar nu am ajuns.
happy

| Simpatic a răspuns (pentru ioana748):

Timp sa ai si rabdare ca sa strabati tara asta frumoasa a noastra happy

| ioana748 a răspuns (pentru Simpatic):

Avem o tara superba, Intr adevarhappy

| anonim1920 a răspuns:

Pana pe 7 la elevi
la studenti pana pe 12

| nigja30 a răspuns:

Pana in al 3- lea razboi mondial