| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Baietii care se uita la filme de dragoste sau care citesc cărți de dragoste au obiceiul de a fi perverși sau de a face glume cu un înțeles pervers?

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Și acestora și prietenelor lor le recomand cartea "Iubește inteligent". Se găsește la librăria SolaScriptura.

| Felissa13Eden a răspuns:

Chiar deloc. Ce am intalnit eu, sunt baieti sinceri si buni la suflet.

| LisaJulie a răspuns:

Din contra! Eu ii consider mai romantici și mai gentlemen decât restul bărbaților

| Madaxo97 a răspuns:

Nu, din contra, sunt mai sensibili, mai empatici, daca se uita la filme de dragoste. Daca se uita la filme perverse gen "Plăcintă Americana" catalogate ca si filme de dragoste posibil sa faca glume proaste laughing

| eliancodrut a răspuns:

Depinde ce intelegi prin pervers. Un sexolog spunea ca nimic nu e perversiune in sex daca este agreat de ambi parteneri.

| CLaludiu1234 a răspuns:

Nu neapărat, ca tu nu trebuie sa faci ce vezi în film, te uiti la film pentru relaxare de obicei, eu dacă vad un film horror, ma pun sa omor oameni pe strada?