| Sportacus123 a întrebat:

Care sunt consecințele dacă scuip în față pe cineva?

Răspuns Câştigător
| AleAle12 a răspuns:

Cel mai probabil vei suporta niște consecințe juridice!
Însă asta depinde foarte mult de persoana care este în fapt, ori dorește să-și facă dreptate singură ori pe cale juridică!
Sfatul meu este să-ți vezi de treaba ta și să nu bagi nimic în seamă, unele persoane o fac din adis doar ca apoi să te vadă cum te chinui suportând niște consecințe mai grave!
Mai bine mergi pe premisa " Câinii latră, ursul merge", cred că vei fi mai câștigat!winking

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parca ai mai pus intrebarea asta mai demult?

| gabicoo a răspuns:

Poți să rămâi fără dinți. În cazul tău probabilitatea de a se întâmpla asta trece de 99%.

| wildthing a răspuns:

Depinde pe cine scuipi. Am vazut eu intr-un film cum o gagica scuipa in gura alteia...si aleia parea sa-i placa.winking

| 1234568807 a răspuns:

Sa iti iei bataie

| LisaJulie a răspuns:

Nu cred ca întrebarea asta va rămâne mult timp aici!

| ILikeBlackCats a răspuns:

Probabil te alegi cu un ochi invinetit si cu demnitatea la pamant

| Mindfulness a răspuns:

Te poate da in judecata, îți poate sparge mecla, poate să pună pe altcineva sa te bata etc.

| Scotianca a răspuns:

De ce ai vrea sa faci un asftel de gest urat?

| darrio2007 a răspuns (pentru Scotianca):

Lasă-l, că are acte doveditoare.

| Macovei_Andrei_1998 a răspuns:

E un lucru grotesc prin care umilești pe celalalt, eu daca as fi scuipat probabil m-as umple de nervi și as face ceva ce în mod normal nu pot face

| Flegma69 a răspuns:

Te scuipă el/ea înapoi.

| Hshsg a răspuns:

Poate persoana aia sa te scuipe înapoi logiclaughing