| sabin89 a întrebat:

Va place Helena Paparizou? Daca da, care din cantecele ei va plac mai mult?

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Mie sincer imi place, e frumoaaasa.Melodia mea preferata, este cea cu care a reprezentat Grecia la Eurovision, My number one:*

8 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy
My number one & Mambo & voulez vous & the light in our soul happy tie?happy

| sabin89 explică:

N-ai gusturi rele.

| raluk27 a răspuns:

Imi place Dinata (in perioada cand canta in Antique) si Gigolo, varianta in limba greaca.

| sabin89 explică (pentru raluk27):

Hai sa incercam o comparatie, poate cam fortata: Care zici ca e mai frumoasa, Helena sau Shakira?

| raluk27 a răspuns (pentru sabin89):

Hmm..niciuna nu e "genul meu", dar evident Shakira. Helena are frumusetea aceea tipic greceasca, si dupa cum se stie, femeile din Grecia nu stau foarte bine la capitolul frumusetehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place.Si melodia mea preferata e cea cu care a fost la Eurovision, dar si Mambo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi prea place. Însă, mai ascult uneori melodia " My Number One ", din anumite motive pe care nici eu nu le prea înţeleg.