| JusTPauL a întrebat:

De ce mi se restarteaza telefonul?
Cred ca e de la baterie, a luat-o razna, in incarc isi da restart si scate cate 20% apoi mai urma.
Se poate face ceva, programe care sa analizeze bateria daca are voltajul corespuzator?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

De obicei, acest fenomen apare impreuna cu descarcarea rapida a bateriei, dar daca-l tii pe incarcae atunci merge ok.
Cauza: bateria defectata.

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Posibil problema cu virusul, du-l telefonul la un service autorizat sa va repare!

| JusTPauL explică:

L-am facut intre timp, dupa cateva servisu-uri care imi ziceau ca placa de baza e dusa, tot nu m-am linistit pana nu mi-am luat o baterie noua.
Voila, l-am rezolvat.

| syg01 a răspuns:

Ori e virusat ori s-a dus bateria ori telefonul a luat-o razna.

| Bula a răspuns (pentru syg01):

rolling on the floor
... ori vecina se scarpina prea des... big grin