| dammysuteu96 a întrebat:

Mi-am blocat telefonul deoarece am desenat modelul de parolare de prea multe ori gresit, iar acum imi cere sa introduc contul Google, cand il introduc zice ca este gresit! ce pot face? am nevoie maxima de ajutor, va rog! dau funda..multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| djdani2010 a răspuns:

Opreste telefonul---apasa in accelasi timp pe butonul volum jos, power si home---factory reset happy
daca nu a mers, sa imi spui.

2 răspunsuri:
| AndyTurcu a răspuns:

E posibil sa fi introdus parola sau idul gresit incearca pe calculator sa vezi daca merge si daca merge verificate bine inainte sal introduci pe telefon. Daca tot nu merge opreste telefonul, lasa-l 1 min stins si aprinde-l si incearca dupa si vezi daca merge.

| dammysuteu96 explică (pentru AndyTurcu):

Nu a mers, insa iti multumesc oricum happy