| Cristian6767 a întrebat:

Telefon axact pe partea de gaming (jocuri) pentru prețul de 2000 lei (plus\minus 200 lei). Performanță mare. Baterie buna și sa nu se îngreuneze în timpul jucării.

3 răspunsuri:
| GeorgeCosmin a răspuns:

Recomand în totalitate xiaomi. au telefoane in special făcute pentru gaming. eu am ceva între, am de aproape 4 ani un Redmi Note 9 Pro, încă o duce bine. 6gb ram și 128 rom, destul de ieftin fata de celalalte branduri. poți cauta telefoane cu procesor snap dragon.