| YukyTsukiyomi a întrebat:

9 Iunie 2012 YukyTsukiyomi intreaba:
Funda!

Acum ceva timp am avut banchetul si cand dansam cu cineva un prieten care dansa cu alticneva se uita foarte ciudat la mine..Ideea e ca parea cam suparat dupa un timp in care vorbeam si ne distram. Dupa o perioada de cateva ore,nu a mai vorbit cu mine, nici nu prea ma mai baga in seama.

Astazi am vrut sa aflu ce se intampla si l-am intrebat de ce era suparat, dar a iesit imediat ce i-am spus(De pe mess)

Ce se intampla?

1 răspuns:
| YO007 a răspuns:

Probabil e gelos, si vrea sa te faca si pe tine geloasa