| YukyTsukiyomi a întrebat:

Funda!
Acum ceva timp am avut banchetul si cand dansam cu cineva un prieten care dansa cu alticneva se uita foarte ciudat la mine..Ideea e ca parea cam suparat dupa un timp in care vorbeam si ne distram. Dupa o perioada de cateva ore,nu a mai vorbit cu mine,nici nu prea ma mai baga in seama.
Astazi am vrut sa aflu ce se intampla si l-am intrebat de ce era suparat, dar a iesit imediat ce i-am spus(De pe mess)
Ce se intampla?

2 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Hmm pai tu ar trebui sa vorbesti cu el chiar daca vrea sau nu daca va intelegeti atat de bine.

| Th3RiP a răspuns:

Te evita asta e clar, noi nu avem deunde sa stim dar poate a auzit ceva barfe rele despre tine sau nu stiu...