| musicON a întrebat:

A folosit cineva ulei de argan pentru acnee,pete,eczeme? as vrea sa comand de pe internet, am auzit ca e foarte bun in tratarea lor

6 răspunsuri:
| BiasDiana a răspuns:

Eu am folosit ulei de cocos, iti lasa o piele fina si hranita, iti vindeca cosurile peste noapte etc, il gasesti la farmacie cu 30 de lei.

| DonMecanico a răspuns (pentru BiasDiana):

Sa te cred? trece si petele de la acnee ramase? sau sti cv tratamente?

| LadyAnne a răspuns (pentru DonMecanico):

Uleiul de argan iti hidrateaza pielea si o lasa fina. atata tot. nu ajuta in cazul acneei. din contra, iti ingrasa tenul. pentru cosul foloseste brevoxyl. le vindeca intr o zi. iar pentru pete crema cicatrizanta de la Tis, dar trebuie sa o aplici zilnic pana la disparitia petelor. adunate fac maxim 30 lei.

| BiasDiana a răspuns (pentru DonMecanico):

Nu stiu daca trec si petele de la acnee, eu l-am folosit pentru cosuri mai ''micute '' oricum, poti sa incerci.