| Avmontgo a întrebat:

Ajutor..De multe ori sunt in situatii in care nu stiu ce sa mai zic. lumea ma ia peste picior. As vrea sa imi spuneti ce sa zic ca sa ma apar. Nu raspunsuri gen nu spune nimi. nu ii baga in seama

Răspuns Câştigător
| Bubulutsaa a răspuns:

Mdaa. mi se mai intampla si mie oh go on! in fine. eu las de la mine. o sa`si dea seama celalalt ce greseala a facut, jignindu`te :*. fi fara grija! sh totusi, daca vrei sa-i spui ceva. spune`i ce gandesti. dar te sfatuiesc sa te gandesti la ce spui, ca dupa o sa regreti. happy. Succesbig hug funda daca consideri raspunsul meu corect happy.

1 răspuns:
| αlєxαηdєяυ a răspuns:

Pai cam cu ce motiv se iau de tine :S?