| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani si vreau sa-ma angajez la din astea care distribuie pliante, fluturasi, etc. Dar nu vreau sa-le dau pe strada:-s, vreau sa le pun in cutiile postale. Daca ma duc acolo la sediu pot alege sa-le pun in cutiile postale? Sau trebuie sa-ma duc pe strada unde ma trimit iei?:-s

3 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Se vede ce pofta de munca aiyawn

| gabryel a răspuns:

Esti penibil...la 19 ani tu vrei sa imparti pliante...vai mama ta. Bai eu la 16 ani lucram pe santier in vacanta de vara. Treci la munca ba nu la intins mana, asta cu pliantele e pentru pustii de 14-16 ani nu pentru barbati dar cred ca tu esti alt gen de barbat.

| Dj Boalca a răspuns:

Se fac angajari la mine la firma, mai multe vorbim pe privat