| N3bunul a întrebat:

Am o problema, cand ma uit la un film pentru adulti nu ma pot uita mai mult de 5 minute, ejaculez imediat, ce sa fac?

Dau funda, va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

Sa nu mai ejaculezi prematur, te retragi in baie si faci o oncalzire, dupaceea poti reveni la filmul respectiv...Asta ar fi una dintre obtiuni.Acum sa lasam gluma, incearca sa iti controlezi erectia prematura si sa nu te mai gandesti asa mult, precum ai fi tu in acel film cu acea/acele femei...Deci cand te exciti incearca sa nu te mai gandesti un timp la asa ceva, si dupa ce nu mai este in erecti poti sa te gandesti din nou la asa ceva.Da incearca sa fii un simplu telespectator nu intra asa mult in piele personajelor.Si un alt sfat, incearca sa faci sex cu o fata, si dupaceea nu o sa mai ai aceasta problema. Sper ca ma explicat pe intelesul tau.Citeste cu atenti si intelege ceea ce am scris.

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Păi alea nu sînt filme pentru adulţi alea sînt filme porno.

| N3bunul explică (pentru corolav):

Dap, acele filme!

| Ceferistu76 a răspuns (pentru N3bunul):

Man dar e grav?