| Anonim57657 a întrebat:

Am un iubit de 15 ani eu am 13, suntem imp de 1 un an si el ma preseaza sa fac sex cu el, voi ce spuneti sa accept?

Răspuns Câştigător
| Cristinacrs16 a răspuns:

Nu! Te rog nu! Pana nu ai ceva serios cu el sa știe familia ta de el sa știi ca e ce trebuie sa fiți de ani buni împreuna nu, nu i da poze nud asta am făcut eu și acum sunt șantajată și am anxietate … și eu tot 13 ani am și cel ce i-am dat pozele tot 15 happy și ce sa vezi acum ma are la mâna … nu fa nici un pas d asta nu recomand relații de la vârsta asta pentru ca " azi e mâine numai e" și plus de asta sunt băieții mai buni de atât o sa crești și o sa realizezi

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 13 anisori ai numai porcarii in cap, daca ai iubit si vrei sa faci sex cu el.

Eu nu stiu ce parinti ai, dar este clar ca nu-si fac datoria de parinti, daca iti permit sa ai iubit la anisorii astia mult prea mici, fara sa te supravegheze strict, sa te controleze si sa stie in permanenat unde emergi si cu cine esti.

Copilasule, la anisorii astia preocupa-te de carte si lasa baietii, ca nu-ti aduc nimic bun la anii astia, dimpotriva, numai necazuri si probleme de sanatate.

| Anonim57657 explică (pentru Violleta2022):

Fă da' serios acum ce dracu faci asa: " copilasule preocupare de carte" ma intreb si eu cv acum tu la cat ai avut primul sarut la 20 de ani?! Pupiceii!

| Cristinacrs16 a răspuns (pentru Anonim57657):

Daaa Ba asta așa sa băgat și la mine aiurea

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonim57657):

Halal parinti si educatie ai primit, daca la 13 anisori alergi dupa baieti ca sa faci sex si te adresezi adultilor cu "fa"
Departe, tare departe vei ajunge cu educatia asta!

| Fatamuntilor a răspuns:

Mai bine NU!
Prima exprinta sexuala poate fi neplacuta daca varsta participantilor este mai mica de 17 ani jumate cand varsta organelor sexuale este ajunsa la maturitate.
mai astepta.

| StoicAnalysis a răspuns:

La 13 ani? Asteapta pana faci macar 16. Si atunci sa fie cu un baiat care are maxim 19ani. Legal si moral, e total gresit sa faci sex la anii astia.

| Madaxo97 a răspuns:

Daca ai suficienta încredere in el si vrei si tu, poți sa accepti, daca o faci, sa va protejați neapărat folosind prezervativ. Daca sunteți de 1 an împreună probabil ti-ai dat seama dacă poti sau nu sa ai încredere in el, daca e o persoana buna sau nu, acum tu stii. Ai mare grija pentru ca unii băieți la vârsta asta vor sa o facă doar ca sa se laude in grupul lor de prieteni, sa aiba ce sa povestească, in niciun caz nu da poze nud oricâta încredere ai avea, pentru ca sunt șanse sa le dea mai departe sau sa te șantajeze. Faci cum consideri acum, dacă tu crezi ca esti prea mică si vrei sa mai aștepți un an doi pana sa faci sex si el te presează si nu iți respectă decizia, nu e ok. Daca vrea sa te aștepte, bine, daca nu, treaba lui. Nu ar trebui sa faci un lucru pentru ca te simți obligată.

| italianul17456 a răspuns:

Este alegerea ta daca vrei sa faci macar fa o protejat.